Spor Performans Yükseltme
NeuroFormat teknikleri sporda büyük başarıyla kullanılmaktadır. Özellikle basketbol ve futbolda tüm serbest atışlarda % 20-40 arası performans artışı sağlanmaktadır.

Satış Performans İyileştirme
Ekibinizin etkili satış yapabilmesi için kurumunuzla ve ürününüzle ahenk içinde olması gerekiyor.

İkna ve Satış
İknada başarılı olmak için yine, tüm benliğimizin ahenk içinde olmasının yanında, karşıdaki kişiyle iyi ilişkiyi ve uyumu bilinçaltı seviyesinde kurması sağlanıyor.

Marka ve Strateji Danışmanlığı
Markanızın müşterileriniz tarafından nasıl algılandığını yine bilinçaltı seviyesinde değiştirmek ister misiniz?

Değişim Yönetimi
Eğer organizasyonunuzda değişiklik istiyorsanız, ne yaparsanız yapın dirençle karşılaşacaksınız. Ekibinizdeki direnci bilinçaltı seviyesinde “formatlayabilirsiniz”.

Yönetici ve Yaşam Koçluğu
Çalışanlarınızla sorun yaşıyorsanız, beraber kendine güveninizi ve liderliğinizi neuroformat teknikleriyle kısa sürede sağlamlaştırabiliriz.

Takım Olmak
Çalışanlarınızın takım haline gelmesini istiyorsanız, olumsuzlukları, çatışmaları çok kısa sürelerde formatlayabilirsiniz.

Liderlik
Sorumluluk almak ve sonuçlara katlanmak herkesin kolayca başarabileceği bir şey değil. Sizde ya da takımınızda liderliği otomatik hale getirmek istiyorsanız, tekniklerimiz bunun için birebir.

Öğrenmeyi öğrenmek
Engelleri ve blokajları kaldırdığımız zaman, eğitim kurumunuzda başarının çok kısa sürede ne kadar hızlı bir şekilde yükseldiğine inanamayacaksınız.

Hızlı Okuma
Bilgi almanın en etkili yoludur okumak. Eğer, eğitim kurumunuzda hızlı okumayı Neuroformat’la daha da “hızlandırırabilirsiniz”.